Telefon 603 444 431
E-mail vondry.a@seznam.cz
 

Nabídka našich služeb

Nabídka námi poskytovaných služeb je opravdu pestrá a zahrnuje dodávku a montáž veškerých druhů tepelných izolací od renomovaných výrobců jako jsou URSA, Isover, Knauf a Rockwool, doplněnou o drobné stavební a malířské práce.

Nejčastěji pro naše klienty vyrábíme, dodáváme a montujeme sádrokartonové konstrukce nejrůznějších tvarů a velikostí. Sádrokartonová konstrukce se používají především při rekonstrukci půdní vestavby nebo bytového jádra, při vytváření příček, stropních podhledů a předsazených stěn, případně při obkládání instalace, trámů a sloupů. Využití sádrokartonu při stavební rekonstrukci je výhodné především pro širokou architektonickou využitelnost, lehkou zpracovatelnost, nízkou hmotnost, pevnost, odolnost, rychlou instalaci a čistotu práce.

Kde působíme

Převážně působíme v České republice (především pak v Severních Čechách, ve městěch Teplice, Ústí nad Labem, Duchcov, Dubí, Bílina nebo Most), ale v posledních letech jsme realizovali také několik zakázek v Německu a na Slovensku. Pokud tedy nejste přímo z některého z výše uvedených měst, ale požadujete kvalitní, poctivou, rychlou a levnou práci, tak nás kontaktujte, my Vám zdarma uděláme cenovou kalkulaci a pak již záleží jen na Vás jak se rozhodnete.

mapa oblastí, kde nejčastěji působíme - Teplice, Duchcov, Ústí nad Labem, Dubí, Bílina, Praha, apod.

Máte zájem o námi nabízené služby?

Kontaktujte nás